Mrok

Pamiętacie jeszcze Mroka i jego bardzo smutną historię? Ten koń PILNIE szuka Wirtualnych Opiekunów , ponieważ nikt się nim w tej chwili nie opiekuje… Zwracamy się do Was prosząc o pomoc – pomoc dla konika, którego los udało nam się już kiedyś wspólnie odmienić!
Któż spośród Was, Drodzy Tarowicze, pomoże nam rozświetlać dla niego każdy kolejny dzień? Kto przygarnie Mroka do swego serca, tak jak my to zrobiliśmy w chwili, gdy tylko go ujrzeliśmy? Potrzebował ratunku, bo jego życie było koszmarem – teraz potrzebuje wsparcia, by jego nowy dom, Tara, mógł dalej być dla niego bezpiecznym i dobrym miejscem, obfitym nie tylko w miłość, ale i we wszystko, czego tylko koń może potrzebować.

Mrok to wspaniały kompan długich spacerów po pastwiskach. Jest koniem łagodnym, choć musi minąć nieco czasu, nim bezgranicznie zaufa człowiekowi – ale trudno mu się dziwić, po tym co przeszedł… Na szczęście to, co było, zostało w przeszłości – a jego przyszłość? Czy będzie świetlana i jasna? To zależy także od Was!
Więc jak? Pomożecie?

Czekamy na Wasze mailowe zgłoszenia pod adresem: adopcje@fundacjatara.info!

Jeśli nie możecie adoptować Mroka, pomóżcie nam w jego utrzymaniu przekazując darowiznę na konto fundacji: 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236