Okrutna Prawda

Burmistrz Skaryszewa podpisując byle co z organizacją pro-zwierzęcą – w tym przypadku Fundacją Centaurus w pewnym sensie będzie kryty z nieprawości, które w dalszym ciągu będą w Skaryszewie. Mówiąc światu, że próbują polepszyć skaryszewskie wstępy.

Fundacja Centaurus w mediach, na stronach internetowych i w prywatnych wiadomościach, poinformowała społeczeństwo polskie, że od roku 2018 nie będzie na targu w Skaryszewie koni skazanych na śmierć i wozów rzeźnickich.

Konsekwencje tego dziwnego porozumienia

Machina, którą coraz bardziej Fundacja Tara rozkręcała w kierunku całkowitej likwidacji wstępów w Skaryszewie została zatrzymana.

Drodzy Państwo,
Jak zwykle się nie poddajemy. W połowie lutego 2018r. planowane są kolejne targi końskie w Skaryszewie, nazywane do tej pory Wstępami. Mamy jeszcze trochę czasu aby przeciwstawić się tej okrutnej „tradycji”. Czy jesteście gotowi abyśmy wszyscy razem zamanifestowali w Skaryszewie? Tym razem w sile wszystkich organizacji i ludzi kochających konie? Jeśli tak, organizujemy protest.
Transmisja ze spotkania w Sejmie w sprawie targów w Skaryszewie 28.09.2017:

TRANSMISJA – KLIKNIJ

Porozumienie Porozumienie Porozumienie