Park

Konie w domu, ale wciąż na wypasie! 🙂 Teraz pasą się w tarowym parku, a później przyjdzie jeszcze kolej na całkiem sporą łąkę. Lecz oprócz trawy, słodkich liści klonu i innych pyszności, jakie rosną jeszcze w Tarze, powoli musimy przyzwyczajać nasze koniska także do siana, którym będą żywione, dlatego prosimy o Waszą pomoc!

Przekażcie coś na sianko dla naszych podopiecznych, końskich emerytów i rencistów – kostka siana kosztuje ok. 4-5 zł. Przekazując nawet kilka złotych darowizny pomożecie nam nakarmić Stado Ocalonych!

Nr konta fundacji, na który możecie przekazywać darowizny:
dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL75102052420000290201917236
SWIFT (BIC): BPKOPLPW

PayPal: info@fundacjatara.info

Z góry dziękujemy w ich imieniu!