Podziękowania za koncert

Najpierw była myśl – „jak pomóc”, potem pytanie – „czy dam radę”. Odpowiedź przyszła sama – „tak dam radę, zapytam, w końcu jestem miłośniczką zespołu Cash Point, a Oni nie odmówią”. Z takich to oto prostych dywagacji i rozmyślań, które rodząc się w głowie Gosi Kowalskiej (opiekunki 7 haskich), przeszły w czyn – urodził się koncert. Ale, ale, ale koncert nie mógłby odbyć się bez grupy i oczywiście miejsca. I w tym miejscu chcemy złożyć ogromne, większe niż dług narodowy podziękowania dla Grupy Cash Point i Pani Aleksandry Palmowskiej Właścicielki Klubu Iron Horse S.C. Dziewiątego Marca w tym klubie odbył się koncert dedykowany Tarze, koncert na którym mogliśmy wystawić swą puszkę, koncert który będzie przebrzmiewał echem wśród następnych pokoleń. Dlaczego? Bo został stworzony z prostej myśli, przekuty działaniem w czyn przez człowieka, jakim możesz być również i TY.
Dziękujemy Gosi, Aleksandrze i oczywiście zespołowi Cash Point za wsparcie, za wiarę w ideę Tary