Podziękowanie za koncert

Zaganiani wieczną pracą w Tarze

Dziękujemy pięknie wszystkim, którzy przyszli, świetnie się bawili i jednocześnie wspierali Fundację Tara!

THIS ROUTINE IS HELL (Utrecht/Holandia)
Ciężki, wściekły i bez zbędnych ceregieli hardcore-punk. W ich muzyce czuć wpływy Ceremony, Paint In Black, ale również Minor Threat.
GO DEEP (Nowy Jork/Stany Zjednoczone)
Ciężki modern hardcore o old-school’owym brzmieniu, trzeszczącym basie, mocno łomoczącą perkusją i charczącym wokalem śpiewającym o mizantropii i beznadziejności. W składzie ludzie z Undying i Outbreak.
EXILENT (Hanower/Niemcy)
D-beat crust na damski wokal. Tematy tekstów są zarówno polityczne jak i osobiste. W 2012 roku po tragicznej śmierci jednego członka zespołu zaszły w zespole poważne zmiany i wokal został zredukowany do jednego żeńskiego. W składzie członkowie kapel: Recharge, Audio Kollaps, Franz Wittich, Paradox, Skambule.
BADBAN (Charków/Ukraina)
Zespół powstał przypadkowo: w piątek w nocy zdecydowali się go założyć, a w sobotę mieli gotowe już pierwsze demo nagrane na 50-cio letnim radiu. Były to 4 numery obrzydliwie brudnego i szybkiego hardcore-punk’a. Ideą przewodnią zespołu jest „Żyje się tylko raz, a więc nie ma co być smutnym – póki żyjesz możesz się bawić”.
Poza zabawą w swoich tekstach poruszają tematy ważnych problemów globalnych, ale mimo istnienia tych problemów nie ma powodu, aby przestać się bawić i imprezować! Neverending PARTY !!!
ROOFTOPS (Moskwa/Rosja)
Hardcore-Punk z dużymi wpływami drugiej fali emo, post-hardcore’a i melodyjnego punk-rock’a. Coś dla fanów Texas Is The Reason, Sunny Day Real Estate, Nothington czy Title Fight. W składzie ludzie z takich kapel jak: Flawless Victory, Invisible Border, No One Else oraz Special Voice
DOUBLEXCROSSED (Moskwa/Rosja)
Youth crew hardcore