Poprawa u chorych koni.

Dzień dobry! A jest dobry.

U Bruce’a wszystko gra – cieszymy się bardzo i mamy nadzieję, że to się już więcej, ale to nigdy więcej nie powtórzy! Podczas ostatniej wizycie Dr Chmielowski stwierdził, że u Czesnej rozpoczęła się resorpcja i widać lekką poprawę. Stan Jej nogi od tego czasu na pewno się nie pogorszył.

Wcieramy również u Jaśmin, która ma zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe stawów. No cóż, ma już swoje lata, a do tego dorzućmy jeszcze harówkę, jaką Jej właściciel fundował Jej przez lata… Urodziła się w 1983 roku i aż dwa razy stała pod bramą rzeźni w Rawiczu! (jej historię znajdziecie w dziale adopcje na stronie www.fundacjatara.info, jak również niebawem na tejże zacnej tablicy. Może ktoś z Was chciałby współadoptować Jaśmin, tę doświadczoną przez los klacz z okolic Zgorzelca? Monie poprawił się apetyt.

Dostaje specjalną mieszankę na „tycie” – musli Marstall Senior Plus z wieloma składnikami dobrymi dla Jej starego organizmu. Monie, jak i pozostałym Staruszkom, przydałoby się więcej tego smakołyku. Jak wiadomo, najlepsza dla koni jest świeża trawa, jednak, póki co, nie ma na to szansy. Musli dla Staruszków byłoby w sam raz.