Powroty.

Nareszcie w domu!
Misia, Mirra i Kaszmir dzisiaj przyjechały do swojego dożywotniego domu – do Tary. To trzy z czterech koni, które wykupiliśmy tego roku na targu w Skaryszewie. Czwarta klacz – Gloria, czyli mama Kaszmira i siostra Mirry w dalszym ciągu przebywa w klinice.

W tej chwili konie odpoczywają w stajni po długim transporcie, który był dla nich dość stresujący. Oswajają się z nowym miejscem i zapachami. Już niebawem pokażemy Wam ich pierwsze wyjście na wybieg w Tarze.

Dziękujemy wszystkim, którzy zareagowali na nasz apel o pomoc w zorganizowaniu transportu dla tych trzech koni!

Misia, Mirra i Kaszmir już do końca swoich dni będą w Tarze. Prosimy, pomóżcie nam zapewnić im wszystko, czego koń potrzebuje do szczęścia. Zaopiekujcie się nimi wirtualnie. Każdy z tych koni czeka na opiekunów.

Kontakt w sprawie wirtualnej adopcji adopcje@fundacjatara.info
Można nas także wspierać wpłacając darowiznę na utrzymanie koni:
Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
PKOBP S.A. Oddział 3 Wrocław
Nr konta bankowego do przelewu:
PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Dla wpłat z zagranicy: