Prelekcja na Słubickiej.

Zespół Szkół nr 1 we Wrocławiu zorganizował prelekcję na którą zostaliśmy zaproszeni by przedstawić młodzieży Fundację Tara, jej całą działalność i ideę dla której powstała. Prelekcję poprowadziła Prezes Fundacji Scarlett.

Ze względu na dużą liczbę chętnych (około 500 osób), prelekcja musiała być przeprowadzona w dwóch turach, na wielu twarzach pojawiły się łzy w trakcie pokazów filmowych. W wielu oczach brzmiało pytanie dlaczego człowiek musi być tak okrutny. Wiemy że ta prelekcja trafiła do serca i umysłów wielu młodych ludzi, wiemy że zostanie przez nich zapamiętana, wiemy że wielu z nich będą już dorosłymi ludźmi, nigdy nie skrzywdzi żadnej istoty.