Prośba o komputer

komputer

Szanowni Państwo
Działania praktyczne Fundacji, ratowanie zwierząt, udział w interwencjach, utrzymywanie tych zwierząt, wolontariat, wycieczki, to jedna strona medalu, drugą stroną medalu jest dokumentacja, którą trzeba wypełniać, działalność biura, działalność adopcji, prowadzenie strony i kont na portalach społecznościowych, pracy jest na tyle dużo, że musieliśmy dwie osoby pracujące w Fundacji na stałe zaangażować do biura. Ze sprawną pracą wiąże się też odpowiedni sprzęt, na którym trzeba pracować i tak jak zepsuty ciągnik poważnie opóźni prace wśród zwierząt, tak zepsuty komputer poważnie utrudnia działania administracji, działu adopcji, umieszczania informacji czy pozyskiwania sponsorów.

Działając tak długi czas nigdy nie zwracaliśmy uwagi na sprzęt, na jego jakość, można by rzec, że pracujemy na „przedpotopowych” komputerach, niestety odbija się to właśnie w sytuacjach awarii, ale jakże wydawać fundusze na nowego laptopa gdy trzeba zakupić siano, słomę, ratować kolejne życie.

W ostatnim czasie jeden z dwóch działających w Tarze komputerów uległ awarii, w sumie, to awarii, której już nie można naprawić ( odpowiedź Pana w serwisie), był to laptop, na którym działała Pani Alicja. W chwili obecnej pracuje na pożyczonym sprzęcie od jednego z pracowników. Który musimy niedługo oddać, dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą, gdyby ktoś z Was Szanowni Państwo miał możliwość przekazania w formie darowizny na rzecz Fundacji sprawnego laptopa, bylibyśmy niezmiernie wdzięczni. Może być używany, może mieć porysowaną obudowę byle był sprawny, byle można na nim obrobić zdjęcia, napisać wiadomość, wysłać maila.

Pomoże to wszystkim zwierzętom przebywającym w Tarze a i na twarzy Pani Alicji zagości wreszcie spokój i uśmiech

Serdecznie prosimy