Proszę Państwa…

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą – zbliża się zima i jak rokrocznie prosimy o pomoc w zapełnieniu stodoły w siano, słomę, owies.

To, że zostały uratowane i żyją w schronisku to dopiero pierwszy krok do pełnej opieki nad nimi. My, opiekunowie tych zwierząt, mieszkający razem z nimi w Tarze jesteśmy po to, aby otaczać je opieką na miejscu, czyli sprzątać, ścielić boksy, podawać jedzenie, wzywać lekarza weterynarii, pilnować aby były bezpieczne na pastwiskach i przydomowych padokach. Jesteśmy również po to, by prosić Was, Drodzy Państwo o pomoc finansową i rzeczową dla tych zwierząt. Ponieważ tak naprawdę, to Wy utrzymujecie te zwierzęta, to Wy poprzez nasze ręce je karmicie i to Wy, Drodzy Państwo dajecie im jak najdłuższe, bezpieczne życie.

Darowizny na jedzenie dla zwierząt prosimy wpłacać na konto Fundacji Tara:

Nr konta 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236

Fundacja Tara – Schronisko Dla Koni

Piskorzyna 18, 56-160 Wińsko

Tytuł przelewu: darowizna na siano

krówka