Stop Skaryszew – informacje

Kochani! Informujemy, że na konto Fundacji Tara pod hasłami związanymi z wykupem koni ze Skaryszewa wpłynęło do dnia 18.02.2012: 3 937 zł.

Często pytacie ile kosztuje wykupienie jednego konia. Nie ma na to odpowiedzi. 1 kg dorosłego konia w tym roku kosztuje 9 zł (źrebaki są oczywiście droższe).

1. Który koń w Skaryszewie „poprosi” nas o pomoc?
  2. Ile będzie ważył?
  3. Czy będzie dzieckiem, może staruszkiem?
  4. Któremu życie uratować?

Dzisiaj nie mamy na to odpowiedzi . Pamiętajcie – zabawa w Boga jest bardzo trudna.  Wszak większość z koni na targu w Skaryszewie pojedzie na rzeź. Zamówiliśmy do Skaryszewa transport na 4 konie. Koszt przewozu koni do domu, do Tary, wyniesie ok. 4 tysiące (licznik w samochodzie powie dokładnie ile). Prosimy Was! Informowaliście nas, że uzbieraliście pieniądze na wykupienie koni.

Jeszcze raz prosimy – przelewajcie je na konto Fundacji. W piątek, 24 lutego, możemy ostatecznie podjąć pieniądze z banku. Dzisiaj możemy zrezygnować z transportu 4-konnego. Możemy wynająć 2-konny. Koszt takiego transportu to ok. 2 500 zł.

Dzisiaj nie wiemy czy wykupimy 1,2,3 czy 4 konie.

Bardzo chcemy wykupić… Pomóżcie, wpłaćcie chociaż 10 zł – tylko zróbcie to w poniedziałek. W piątek wybieramy pieniądze i za wszystkie wykupimy życie bądź życia w Skaryszewie.