Szanowni Tarowicze – Ważny komunikat

Biuro w Tarze musi funkcjonować tak jak w każdej normalnej firmie w związku z tym by nie czynić bałaganu w skrzynkach pocztowych przypominamy.
Na poniższe adresy mailowe wysyłamy:

• wolontariat@fundacjatara.info – tylko i wyłącznie sprawy i zapytania związane z wolontariatem.
  • adopcje@fundacjatara.info – tylko i wyłącznie sprawy i zapytania związane z adopcją.
  • ksiegowosc@fundacjatara.info – tylko i wyłącznie sprawy i zapytania związane z rozliczeniami fundacji, ofertami dla fundacji.
  • info@fundacjatara.info – ta skrzynka pocztowa jest skrzynką łączną, więc nie istnieją tu żadne ograniczenia oprócz powyższych, czyli adopcje do adopcji , wolontariat do wolontariatu itd., Jeżeli jednak zdarzy się Wam podesłać na tą skrzynkę coś innego, prosimy się nie martwić, zostanie z niej rozesłane do odpowiednich działów.

Tłumacząc powyższy komunikat, podamy przykład:
Pani Alicja zajmująca się adopcją ma naprawdę wiele pracy związanej z comiesięczną wysyłką zdjęć (które musi wykonać), z podpisywaniem i wysyłką umów adopcyjnych (które musi wykonać), z umieszczaniem informacji adopcyjnych (które musi wykonać), z rozwijaniem działu adopcji. Wysyłając do niej oferty współpracy, zapytania o pomoc, zmuszona Ona jest na nie odpowiadać bądź przesyłać je dalej. Zajmuje jej to niepotrzebnie czas zwłaszcza, że z wyżej wymienionymi czynnościami musi się zmieścić w 8 godzinach pracy (posiada też prywatne życie).
Tak, więc jeszcze raz prosimy, by nie czynić chaosu w kontaktach z Tarą, podsyłajcie odpowiednie sprawy na odpowiednie skrzynki. Dziękujemy za wyrozumiałość – Tara.

uwaga