Szczepienia – przypomnienie

Lada dzień powtórka z rozrywki, a tymczasem na zdjęciach zeszłoroczne szczepienie koni na tężec i grypę. Koszt jednej szczepionki to około 45 zł. Musimy to pomnożyć razy 122 konie – do tej pory udało się zebrać pieniążki na około 35 szczepionek. To absolutna konieczność, by szczepić zwierzęta na przeróżne choroby, ale dla Fundacji opiekującej się uratowanymi zwierzętami za każdym razem jest to ogromny koszt do pokrycia. Jeżeli chcecie nam pomóc i podarować któremuś z naszych Podopiecznych dar zdrowia w postaci szczepionki, możecie wpłacić pieniążki na konto naszej Fundacji:

Fundacja Tara – Schronisko dla Koni PKO BP S.A. Oddział 3 we Wrocławiu, nr konta: 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236 z dopiskiem: „Na szczepionkę dla koni” Adres: ul. Jerzmanowska 123, 54-530 Wrocław