Według władz miasta…

Tak według władz miasta wyglądały targi w Pajęcznie: LINK DO ARTYKUŁU – KLIKNIJ

A tak było naprawdę: LINK DO PRAWDY – KLIKNIJ

Czy to nie jest zakłamanie? Jak można tak OSZUKIWAĆ ludzi. Według nich konie miały idealne warunki, szkoda że mija się to z prawdą!

Nie powstrzymałam się i napisałam komentarz: Naprawdę macie się czym chwalić. Te konie umierają w ogromnych męczarniach, źrebaki jeszcze ssące mleko, są odbierane od matek.

TO SKANDAL I HAŃBA DLA PAJĘCZNA! Konie dla których słońce na tym targu to ostatnie promienie w ich życiu, umierają w wielogodzinnych podróżach, bez wody i jedzenie, w ścisku. Ciekawi mnie dlaczego inspektor weterynarii na miejscu był dopiero o 6??? Targi zaczęły się o 2!!!! TO JEST CHORE, JAK LUDZIE MOGĄ COŚ TAKIEGO POPIERAĆ???
Napisałam inny ale nie wstawili go, bo tak jak przeczytałam w powiadomieniu, zawierał wulgaryzmy. Nie chciał się tez wstawić link ze zdjęciami z PRAWDZIWEGO Pajęczna! Jak dla mnie to to wszystko jest chore! Tam przychodziły dzieci z rodzicami, CAŁE RODZINY, oglądać źrebaki które za kilka godzin wyjechały na rzeź! Świat oszalał, do czego my dążymy? Czego uczymy nowe pokolenia?
Oceniajcie artykuł i dodawajcie komentarze pod artykułem. Dużo czasu to nie zajmuje, a musi być nas jak najwięcej! NIECH ZOBACZĄ ŻE SIĘ NA TO NIE GODZIMY!

strona