Wielka Radość

Nowi mieszkańcy

Z tej wielkiej radości, drodzy Państwo zadajemy pytanie – a gdzie 500+ dla Matuszki? 🙂
Drodzy Państwo, Life już dzisiaj czeka na swoich rodziców chrzestnych. Prosimy, adoptujcie go i dajcie mu wiele cudownych, pięknych dni bez zmartwień. To, co jest pewne, Life, tak jak wszystkie konie w Tarze nigdy nie będzie pracował, nikt nigdy nie wsiądzie na jego grzbiet, nikt nigdy go nie uderzy i nigdy nie zostanie rozdzielony z matką. Pozostanie w swoim domu – Tarze do końca swoich długich dni. Jednym słowem – rośnie nam kolejny rozwydrzony bachor.
Kontakt w sprawie adopcji Life`a: adopcje@fundacjatara.info

komentarzy

1. Monika 10 maja 2017