WOŚP

Wiemy, że tak jak wielu ludzi tak wiele jest opinii na temat WOŚP. Ze strony zagadnień fundacyjnych wiemy również, że organizacja takiego przedsięwzięcia to praktycznie cały rok pracy. Tara w tym roku przekazała na licytację związaną z 22 finałem, ozdobna podkowę wykonaną z linek jubilerskich koralików i włosów końskich, które gdy są zbyt długie w okresie zimowym podcinamy na wysokości stawów skokowych. Podkowa została wykonana przez Piotra. Licytacja odbyła się w Wołowie a podkowa osiągnęła całkiem niezłą sumę.  Warto też dodać iż szefem sztabu był tam Norbert Ziemnicki charyzmatyczny człowiek, od wielu lat związany z Tarą. Tylko tak mogliśmy wspomóc WOŚP. Na zakończenie możemy dodać, iż jak Piotr znajdzie się wolną chwilę w magicznym terminie „międzyczasie”, na Allegro również pojawią się ozdobne podkowy, które w tym przypadku wspomogą podopiecznych fundacji, a każda podkowa będzie inna, niepowtarzalna i przesiąknięta szczęściem koni pasących się w Tarze. Zapraszamy do galerii i obejrzenia kilku z kilkudziesięciu podków, które już wykonaliśmy na przestrzeni dziejów Tary.

rękodzieło