Zbiórka na siano

W tym roku jest nam wyjątkowo trudno. Uratowaliśmy przed śmiercią w rzeźni 70 zwierząt – 63 konie, 2 osiołki, 4 kozy i świnkę. Nasze zapasy siana są już na wykończeniu. Teraz jest najlepszy czas na zakup siana – jest najtańsze i dobrej jakości. Niestety, w tej chwili stan konta nie pozwala nam na zapłatę za nie. Nasz dług u rolników ciągle rośnie.
W poprzednich latach wystarczało nam trawy, aby latem wyżywić zwierzęta, które nie pojechały na pastwiska. Mogliśmy w tym czasie złapać finansowy oddech. W tym roku wszystkie zwierzęta w schronisku musimy dokarmiać sianem – jest to ogromny wydatek.

Sytuacja jest naprawdę ciężka.

Prosimy Was, pomóżcie nam w zakupie siana – to podstawa wyżywienia koni, krów, owiec, kóz, osiołków.
Będziemy bardzo wdzięczni za wpłaty na zakup siana dla zwierząt:

Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
PKOBP S.A. Oddział 3 Wrocław
Nr konta bankowego do przelewu:
PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
SWIFT (BIC): BPKOPLPW
Tytuł przelewu: na zakup siana
PayPal: info@fundacjatara.info

lub poprzez zbiórkę na POMAGAM.PL