Życzenia Świąteczne

Kochani,
W tym szczególnym dniu pragniemy życzyć Wam wiele miłości, radości, mocnego zdrowia oraz chwil wytchnienia, gdy ich potrzebujecie. Życzymy, abyście mogli zatrzymać się, zadumać, pomyśleć o tym, co jest w życiu najważniejsze, nie zważając na pędzący świat. Życzymy, żeby w Waszym otoczeniu nie było niepotrzebnego cierpienia i trosk, aby usmiech gościł na Waszych twarzach, a także na twarzach wszystkich napotkanych przez Was osób.

Życzymy Wam także, żebyście mogli spełniać swe największe marzenia!

Jednocześnie pragniemy z całych serc wszystkich mieszkańców Tary – zarówno tych mniejszych, jak większych, dwu i czteronożnych – podziękować Wam za okazane wsparcie i pomoc naszemu Schronisku. Dzięki Wam i Waszej pomocy zwierzęta ratowane przez Fundację Tara mogą żyć, a to największy dla nich dar! Dziękujemy za wszystkie prezenty i podarunki dla naszych Podopiecznych, dziękujemy za dobre słowo i ramię, na którym możemy się oprzeć w trudnych momentach. Dziękujemy Wam po stokroć, bo właśnie dzięki Wam istnieje Tara!

Naszym największym życzeniem jest, aby jak najszybciej zakazano zabijania koni na mięso – bez Waszej pomocy nie uda nam się tego dokonać. Z całych sił prosimy Was – bądźcie z nami w tej walce, wspierajcie nasze działania, a na pewno razem nam się uda!

Nie zapominajcie o Tarze, miejscu na ziemi, gdzie nie dobija się koni.

Razem zmieniamy świat na lepszy. Coraz mniej ludzi pozostaje obojętnych na cierpienie zwierząt, coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że tego cierpienia można uniknąć – trzymajmy się tego i nie pobłażajmy nikomu, kto krzywdzi bezbronne istoty – to od nas zależy ich los.
Pamiętajcie o zwierzętach w tym szczególnym czasie i nie zapominajcie o nich także na co dzień.

Dziękujemy,
Fundacja Tara