Lizawki

Kochani,
Nepal wraz z innymi konikami prosi o pomoc. Bardzo lubi lato ale w beztroskim korzystaniu z jego uroków przeszkadzają jej gryzące muchy i bąki, dlatego osobiście zaangażowała się w sesję zdjęciową. Jeśli ktoś z Państwa może przekazać środki ochraniające konie przed gryzieniem – te widoczne na zdjęciach mamy sprawdzone i bardzo dobre, będziemy bardzo wdzięczni. Prosimy także o lizawki czosnkowe, czosnek granulowany, który dodajemy do owsa – jego zapach wydzielający się z potem odstrasza owady.

Pisaliśmy ostatni o ekologicznej pułapce, jaką dostaliśmy od pana Jarosława z firmy Panko, jednak konie czasami odchodzą dalej i wtedy nie mają żadnej ochrony. Niektóre konie ze względu na stan zdrowia stoją na osobnych padokach, je także musimy chronić.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc.

Prosimy o przesyłanie preparatów, lizawek, itp. na adres:
Fundacja Tara – Schronisko Dla Koni
Piskorzyna 18
56-160 Wińsko
lub o przekazanie darowizny z dopiskiem „preparaty” na konto bankowe Fundacji :

Nr konta:
PKOBP S.A. Oddział 3 we Wrocławiu, nr konta:
dla wpłat z zagranicy:
IBAN : PL75102052420000290201917236