Pomóc możesz na wiele różnych sposobów. Podsuwamy kilka z nich:

Adopcje wirtualne →

WolonTARA →

ZwierzoPAK →

1. Udostępniaj, komentuj, lajkuj posty i zdjęcia na naszym profilu TARA – Schronisko dla Koni – wbrew pozorom to bardzo dużo. W dzisiejszej dobie Internetu udostępnianie postów/wpisów to też pomaganie!
  2. Umieść linki i bannery Fundacji Tara na swoich stronach www, blogach, profilach społecznościowych – kontakt: piotr@fundacjatara.info.
  3. Adoptuj wirtualnie jednego z Tarowych podopiecznych zwierzaków – kontakt: adopcje@fundacjatara.info.
  4. Zachęcaj znajomych, klasę, firmę do wspólnej adopcji jednego lub więcej z naszych uratowanych koni. Oprócz koni możesz zaadoptować też inne zwierzęta Tary (np. kozy, krowy, koty, psy, świnki).
  5. Pomagaj przy pracach porządowych bezpośrednio w Tarze – Schronisku dla Koni w Piskorzynie.
  6. Bierz udział w pikietach i manifestacjach oraz akcjach na targach jako Wolontariusz/-ka Tary.
  7. Pomóż nam w zdobyciu sponsorów i zdobywaniu materiałów, by Schronisko było coraz lepiej przystosowane dla zwierząt i piękniejsze dla odwiedzających Tarę przyjezdnych.
  8. Masz firmę? Zostań sponsorem – Twoja firma może wspierać działania Tary w formie pomocy finansowej lub w postaci przekazanych w formie darowizny materiałów na rzecz Schroniska Fundacji Tara. Dla koni to promień nadziei, dla Twojej firmy narzędzie promocji oraz integrowania załogi pracowniczej. Po szczegóły napisz: piotr@fundacjatara.info. Możesz też udostępnić miejsce w Twoim sklepie na ulotki i materiały informacyjne Tary.
  9. Możesz służyć drukarką i tuszem oraz własnymi rękami i nogami, by kolportować ulotki i plakaty.
  10. Wykorzystaj swoje umiejętności i zdolności! Graficy, informatycy, osoby uzdolnione manualnie – wszyscy jesteście potrzebni i z radością opublikujemy Wasze prace na naszych stronach.
  11. Możesz przysyłać na adres Schroniska fanty na bazarek organizowany przez Wolontariuszy. Zysk z bazarku przeznaczony zostanie na opiekę i jedzenie dla zwierząt w naszym Schronisku oraz wszystkich innych potrzebujących!

Będziemy niezmiernie wdzięczni za okazana pomoc!
Bez Waszego wsparcia nie byłoby Tary, nie byłoby walki o konie, nie byłoby nas!
W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z nami.