Nagroda dla Scarlett

Aktywność Kobiet to Stowarzyszenie, którego misją jest działanie na rzecz stałego zwiększania udziału kobiet w życiu publicznym: w biznesie, w polityce, w mediach, w administracji publicznej, w nauce oraz w innych dziedzinach życia.

Stowarzyszenie organizuje rokrocznie konkurs „Aktywności Kobiet”, konkurs obejmuje różne kategorie i jedną z nich jest kategoria „Kobiety działające na rzecz zwierząt i przyrody” W tym roku do konkursu pośród innych działaczek została nominowana Scarlett i Szanowni Tarowicze wygrała, główną nagrodę „Szklanej Kropli”

Zwieńczeniem konkursu jest uroczysta gala, która odbyła się w dniu wczorajszym, we Wrocławiu, w Hali Stulecia. Było tam wiele znanych osób, a pomiędzy nimi nasza wspaniała Scarlett – silna, niezależna, walcząca, potrafiąca pociągnąć za sobą tłumy, kochająca matka i wspaniała żona.

Symbolika tej nagrody, to kropla drążąca skałę, tak jak nasze działania drążą rzeczywistość w kierunku zmiany podejścia do koni. Wiemy, że tak jak Scarlett została uhonorowana „Szklaną Kroplą” tak działalność nas wszystkich „obrońców zwierząt” zostanie kiedyś uhonorowana zmianą stosunku człowieka do zwierząt. A dziś, najdroższa Scarlett gratulujemy zwycięstwa.

Scarlett Scarlett Scarlett