Suczka „Su”

Su to kolejny pies, który trafił pod dach Tary. Nasi wolonatriusze znaleźli ją pod sklepem w pobliskiej miejscowości  LINK DO WIADOMOŚCI
Według tego, co mówili mieszkańcy, pies pojawił się tam dwa miesiące wcześniej. Ludzie dokarmiali bezdomniaka, widać było, że nie do końca wszystkim ufała, ale podchodziła z nadzieją, że może dostanie coś do jedzenia.

Minęło już kilka miesięcy odkąd Su mieszka z nami.
Dogadała się z tarową watahą. Jak się okazało, lubi wszystkie zwierzaki.
Przyzwyczaiła się też do nas. Nikt jej nie szukał… Więc dbamy o nią najlepiej jak potrafimy.
W naszym domu nie rozmnażamy zwierząt, a mamy ich sporo. Przyszedł więc czas na sterylizację. Takie zabiegi to u nas codzienność. Każdorazowo to jednak spory wydatek.

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie!

Pomóżcie nam zapewnić tej uroczej suni długie, beztroskie życie, na które zasługują wszystkie zwierzaki!
KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO POMOCY
Wpłat można także dokonywać bezpośrednio na konto:
Fundacja Tara – Schronisko Dla Koni
nr konta 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236