Światowy dzień Kota

W tym szczególnym dniu wszystkim kotkom życzymy, aby każdy ich dzień był właśnie taki, jak dzisiejszy dzień w schronisku w Piskorzynie – słoneczny i ciepły. Wszystkim kotom tego świata życzymy, by nigdy nie musiały marznąć, by zawsze czekała na nie pełna miska dobrego jedzenia, ciepłe i wygodne posłanie i kochające serce opiekuna (nie piszemy właściciela, bo jak wiadomo, kot nie ma właściciela – może mieć co najwyżej swojego człowieka ). Wszystkim kotkom życzymy także, aby ludzie przestali traktować je jak tymczasową zabawkę lub zachciankę, bo z takiego podejścia do zwierząt nigdy nic dobrego nie wynika!

Tarę od zawsze (czyli już od 19 lat!) zamieszkiwały gromadki kotów – trafiały do nas często poranione, wyziębione, porzucone, skrzywdzone przez człowieka… W naszym schronisku mają zupełną swobodę i codziennie miskę pełną jedzenia. Ta pyszna miska sprawia, że odwiedza nas także cała kocia okolica – czasami nie chcą już opuszczać schroniska! No bo tu przecież tyle ciepłych dłoni Wolontariuszy, głaskających, pieszczących i miziających

Każdego roku sterylizujemy nowoprzybyłych kocich gości, leczymy i dbamy, by ich brzuszki były pełne. Możecie nam w tym pomóc, adoptując wirtualnie „Tarowe Koty” – piszcie w tej sprawie na adres: adopcje@fundacjatara.info, lub przekazując darowiznę na konto Fundacji Tara (numer znajdziecie na stronie: www.fundacjatara.info). Będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę!
Każdy grosik się przyda, by kotki MIAUy dobrze! Każdy grosik wspierający Tarę się przyda, bo w schronisku mieszka blisko 200 zwierząt! Twórzcie razem z nami ten zwierzęcy azyl!