Zbiórka dla Tary

ZBIÓRKA DLA TARY – ŁATWIEJSZA NIŻ TO SOBIE WYOBRAŻASZ!
Wstęp:
Ten poradnik stworzony został dla Was wszystkich. Został stworzony, gdyż zbiórki do skarbon, puszek, a także koncerty charytatywne i zbiórki darów mogą być doskonałym źródłem finansowania działalności Tary i utrzymania jej czworonogów, ale do tego potrzebujemy Was, Waszej pomocy, współpracy i zaangażowania.
Zadajcie sobie pytanie, co ja mogę w tym przypadku zrobić?
Wokół Was jest mnóstwo możliwości: Sklepy, Restauracje, Firmy, Kawiarnie, Szkoły, Bary oraz przeróżne inne lokale, gdzie można wstawić tarową puszkę – wystarczy tylko udać się do tych miejsc i zapytać
Jest nas wszystkich na Facebooku już ponad 19.000., czyli niezliczona rzesza możliwości, którą my jako Fundacja Tara zamierzamy wykorzystać – i nie bójmy się powiedzieć to głośno: „Zamierzamy Was wykorzystać!”
Dlatego też idźcie i pytajcie, dlatego też szukajcie możliwości, dlatego też rozglądajcie się dookoła siebie – gdzie można wstawić puszkę Tary? Gdzie można zorganizować koncert? Gdzie można zebrać dary?
Chcemy poprawić finansowanie Schroniska, ale nie chcemy tego robić sami, chcemy to robić wspólnie z Wami gdyż to Wy, jako pomagający macie podstawowy wpływ na istnienie Fundacji Tara i jej schroniska.
W chwili, kiedy już znajdziecie takie miejsce, skontaktujcie się z nami, napiszcie maila, zadzwońcie. Wyślemy puszkę, upoważnienie i ulotki. Pomożemy w organizacji zbiórki w Szkole, Firmie. Podsuniemy kilka fajnych pomysłów.
Zapraszamy do działania!
www.fundacjatara.info/sub,pl,zbiorki.html