Piątka za piątkę

Kochani Znajomi bliżsi i dalsi proszę o pomoc

Nazywam się Magdalena Manicka i jestem wolontariuszką Fundacji TARA – Schronisko dla koni, która znajduje się w Piskorzynie w woj., dolnośląskim.
W dniu 4 listopada 2017 r. w Pobiedziskach woj. wielkopolskie odbywa się bieg przełajowy nazwany „Szlakiem konnym” na dystansie 5 km.
Postanowiłam, że pobiegnę w tym biegu charytatywnie dla TARY.
Moje hasło od dzisiaj to

DAJ PIĄTAKA ZA PIĄTKĘ

a zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup siana dla zwierząt.
W tym roku TARA zaopiekowała się dodatkowymi 63 końmi, które zostały uratowane ze Skaryszewa i innych miejsc, gdzie miały iść pod nóż rzeźnicki. Łatwo się domyśleć, że koszty utrzymania zwierząt drastycznie wzrosły i TARA potrzebuje naszej pomocy.
Miesięczne zapotrzebowanie na siano to 92 tony, każda bela kosztuje 350 zł (tu jest przejęzyczenie – tona oczywiście) Zaproponowana przeze mnie kwota zapewni siano na dwa miesiące do końca roku 2017.
TARA zwróciła godność tym pięknym i dumnym zwierzętom. Pomóżmy im zatem trwać w godności.

TO CO? JA BIEGNĘ 5, I TY WPŁACASZ 5

Spośród darczyńców zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma drobny upominek.

Wpłacone kwoty będą bezpośrednio przelewane na konto fundacji.

LINK DO POMOCY – KLIKNIJ