Eskalacja nienawiści – lobby rzeźnicze.

Szanowni Państwo działając od lat w jasno określonym celu, którym jest zlikwidowanie statusu konia, jako zwierzęcia rzeźnego, podejmując czynności w zakresie zmiany polskiego prawa, dotyczącego ochrony zwierząt doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, iż lobby rzeźnicze nie podda się tak łatwo. Wiedzieliśmy, że potężne pieniądze, które utracą w wyniku zmiany przeznaczenia koni, doprowadzą do wielokrotnych ataków na naszą Fundację.

Na Tarę będzie wylewane wiele oszczerstw, wszystko po to by nas uciszyć. Będą pojawiać się (i już to następuje), różnego rodzaju paszkwile, my, jako wojownicy walczący o dobro koni, nie zboczymy z wcześniej obranej ścieżki. Prosimy Was, którzy od wielu lat wspieracie, naszą wspólną walkę, nie dajcie się zmanipulować. Myślcie sami. Czy nie zastanawia Was fakt ataku na fundację wierzymy, że tuż przed wielką i ostatnią akcją na skaryszewskim targu w celu jego likwidacji?
Otwórzcie oczy na podstępne knowania lobby rzeźniczego im chodzi tylko o pieniądze, tu nie liczy się żadne życie. Poprzez rozbicie wspólnych działań obrońców koni, starają się osłabić ogólnoludzki front, który razem tworzymy. Front Wyzwolenia Koni.
Nie bój się! Działaj! Bądź z nami w Skaryszewie!

Atak Husarii