Wielki konkurs portalu „Ratujemy Zwierzaki”

RatujemyZwierzaki.pl największy w Polsce serwis zbiórkowy dla Fundacji i Stowarzyszeń, które ratują zwierzęta organizuje konkurs, cel – pomóc jak największej liczbie zwierząt! Szansa na POMOC dla tarowych Koni. Konkurs “Łap dotacje na Organizacje!” polega na zebraniu największej liczby unikalnych darczyńców.

♡♡ TU NIE LICZY SIĘ KWOTA, TYLKO ODRUCH WASZEGO SERCA! ♡♡

Apelujemy, prosimy, wołamy: Podaruj symboliczną ZŁOTÓWKĘ i podaj dalej post na portalu Facebook.

♡♡ Tylko tak możemy utworzyć łańcuch ludzi dobrej woli. ♡♡

Naszą skarbonkę konkursową znajdziesz pod tym adresem, nie liczy się kwota wpłaty tylko ilość unikalnych darczyńców. Jedna osoba może tylko raz oddać swój głos na daną fundację poprzez jej skarbonkę, więc jeśli już wsparłeś inną organizację to nic nie stoi na przeszkodzie by wesprzeć Tarę – Liczymy na Ciebie!