Nebulizator

Drodzy Państwo, wiele lat temu obiecaliśmy zwierzętom, które znajdą się w Tarze, że będziemy robić wszystko by im pomóc i stworzyć dla nich raj na ziemi. Od tego czasu minęło dwadzieścia lat. Dzisiaj w Tarze żyje 117 koni. Wiele z nich to stare i chore zwierzęta. Chore również na RAO. Na szczęście medycyna idzie naprzód i między innymi pojawiły się inhalatory dla koni chorych na tę chorobę. Naszym obowiązkiem jest pomóc im łatwiej żyć w chorobie.
Drodzy Państwo, od kilku dni posiadamy już inhalator. W pierwszym rzędzie podajemy wziewnie leki Bogince, która nie miała już siły żyć. Firma InoVPol uczyniła piękny gest i dała nam długi czas na zapłacenie za inhalator (60 dni). Podawanie leku w innej formie spowodowało, że Boginka je z apetytem i lżej oddycha.
Bardzo prosimy, dołączcie się do łańcucha stworzonego z ogniw empatii. Bez Was Tara by nie istniała. Bez Waszej pomocy nie uratowalibyśmy tak wielu istnień. I bez Was nie karmilibyśmy tak szczodrze zwierząt Tary. Niesienie pomocy zwierzętom to wielka odpowiedzialność i ogromne finansowe obciążenie. Dziękujemy Wam za wieloletnie zaufanie, jakim nas darzycie.

Prosimy o pomoc w spłacie sprzętu ratującego życie.

Przed nami wszystkimi jeszcze wiele wyzwań. Tak dużo jeszcze musimy zrobić dla zwierząt… Dziękujemy za wspólną walkę.

inhalacja konia