Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy, szkoły i instytucje. Mogą Państwo zostać naszym Partnerem i/lub Sponsorem w ramach ustalonej formy pomocy. Zwierzęta Tary są otwarte na wszelką formę współpracy!

Fundacja TARA wraz z zespołem wolontariuszy dziękuje wszystkim partnerom za okazane wsparcie:

 1. Serveradmin S.C.
  Szybki i niezawodny hosting dla osób prywatnych, małych i dużych firm.
  https://linuxpl.com
 2. DPI S.C.
  Produkcja reklamowa. Druk wielkoformatowy lateksowy, plakaty, ulotki, wizytówki, kompleksowa produkcja reklamowa wysokiej  jakości.
  http://drukarniadpi.pl
 3. VEGA – bar wegański
  Pierwszy bar wegetariański i wegański w Polsce. Od 2013 roku VEGA stała się już wyłącznie barem wegańskim i jest to najbardziej znane miejsce tego typu w całym kraju. Całe menu składa się wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Nie ma tu ani jednego produktu zwierzęcego. W barze nie używa się również półfabrykatów i jakichkolwiek konserw. Menu zaspokoi wszystkie osoby będące na diecie bezglutenowej oraz diabetyków. Ponieważ osobiście próbowaliśmy serwowanych tam potraw, z pełną odpowiedzialnością polecamy!
  http://barvega.wroclaw.pl/
 4. Urban Vegan S.C.
  Genialnie zopatrzony market w niezwykle bogatą ofertę produktów roślinnych. Nie musisz już stać w sklepach i czytać każdej etykiety. Zakupy w Urban Vegan to sama przyjemność bowiem nie ma w nim ani jednego produktu pochodzenia zwierzęcego.
  http://www.urbanvegan.pl

Proponujemy Państwu nawiązanie stałej współpracy sponsorskiej przy finansowaniu poszczególnych projektów i działań Fundacji Tara. Współpraca ta może być idealnym narzędziem do promocji Firmy, integrowania załogi pracowniczej, jak również może bardzo pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy w oczach społeczeństwa. No i najważniejsze – Twoja firma przyczyni się do poprawy sytuacji koni w Polsce!

W zamian oferujemy sponsorom :

 • promocję poprzez reklamę na stronie fundacji oraz na fanpage’u Tary na Facebook’u- mamy wielu fanów!
 • promocję poprzez umieszczanie banera reklamowego, loga firmy na imprezach organizowanych na rzecz Fundacji Tara
 • promocję poprzez zamieszczenie reklamy bądź loga na terenie Schroniska dla Koni Fundacji Tara
 • promocję poprzez zamieszczanie reklamy bądź loga na materiałach prasowych wydawanych przez Fundację
  po wykonaniu konkretnego projektu np. budowy ogrodzenia na terenie jednego padoku, oferujemy umieszczenie tablic upamiętniających sponsorowanie danego projektu

Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje. Wierzymy że wspólna współpraca przyniesie obopólne korzyści, będzie owocowała kolejnymi umowami!
WAŻNE!
Obecnie poszukujemy sponsorów, którzy pomogą nam w tworzeniu Centrum Wolontariacko-Konferencyjnego z pokojami gościnnymi przy Fundacji Tara – parter pałacu znajdującego się na terenie Schroniska dla Koni w Piskorzynie jest idealnym miejscem do:

 • stworzenia centrum edukacji prozwierzęcej dla dzieci i młodzieży,
 • promowania wegetarianizmu, ekologii i zdrowego stylu życia („Jesteś tym, co jesz!”, „Food can change your mood!”),
 • goszczenia klas w ramach „zielonej szkoły” – od lat współpracujemy z placówkami wychowawczymi z całej Polski, pragniemy, by mogli spędzić w Tarze więcej czasu,
 • goszczenia praktykantów- studentów i uczniów uczących się na kierunkach związanych ze światem zwierząt,
 • przeprowadzania kursów i spotkań z wybitnymi specjalistami w dziedzinie koni i innych zwierząt,
 • przeprowadzania zajęć edukacji prozwierzęcej dla najmłodszych (robocza nazwa „Dzieciniec-Zwierzyniec”)
 • przeprowadzania kursów świadomej opieki nad zwierzętami także dla dorosłych.

Takie miejsce, które mamy nadzieję w kolejnych latach obejmie cały budynek pałacu, jest potrzebne! Tu będą mogły spotykać się także organizacje prozwierzęce, by wspólnie planować działania mające na celu poprawę losu zwierząt!