Stały przelew

Przyjaciele Tary!

W związku z trudną sytuacją, w jakiej znalazła się Fundacja, prosimy o wsparcie! Każdy z Was może pomóc Schronisku w bardzo łatwy sposób!

Darowizna dla Tary, czyli USTAW PRZELEW STAŁY!

Nawet Twoja złotówka pozwala nam dotrwać do jutra!

Tara musi przetrwać. Dlaczego? Może dlatego, że jesteśmy tak głupio uczciwi wobec tych, którym obiecaliśmy pomoc i raj na ziemi.

Nadzieja niech umrze ostatnia. Proszę Was o możliwość walki, niestety pieniądz rządzi światem, pozwala ratować życie, leczyć i karmić. Brzęczący pieniądz w kieszeni przekaż Tarze, która jest w potrzebie i uratuj kolejny dzień życia wolnych koni mieszkających w domu, który niestety mogą stracić.

Scarlett i Piotr Szyłogalis Jankowiak

Darowizny na rzecz Fundacji można przekazywać na konto:

Fundacja Tara
ul.Jerzmanowska 123, 54-530 Wrocław