Opaski „Koń to przyjaciel”

Cały czas dostępne są opaski, cały czas akcja trwa, walczymy a razem z nami walczą i młodzi i starsi, jest nas coraz więcej. Jednym z przykładów jest zdjęcie, które podesłała nam Magdalena Mańczak.
Przyświeca nam idea, kieruje nami cel, „Koń to przyjaciel, on nie jest mięsem” i takie też hasło umieszczone jest na opasce. Są one dostępne w kolorach widniejących na zdjęciach
Szanowni Państwo, aby otrzymać opaskę prosimy o wcześniejszy przelew na konto Fundacji sumy pokrywającej koszt produkcji i wysyłki (w zależności od ilości zamówionych opasek) W tytule przelewu prosimy o wpisanie OPASKA. Wysyłka następowała będzie po zaksięgowaniu tej wpłaty na konto. Prosimy również o kontakt na Fb lub maila info@fundacjatara.info. W specyfikacji należy podać ilość i kolor opasek, adres wysyłki, oraz jeżeli wpłata następowała z konta w innym brzmieniu niż zamawiający to nazwę tego konta.
Koszt opaski to: 2zł

• Koszt przesyłki od 1 do 3 opasek: zwykła – 1,75zł, priorytetowa – 2,35zł
  • Koszt przesyłki od 4 do 12 opasek: zwykła – 3,75, priorytetowa – 5,10zł
  • Koszt przesyłki powyżej 12 zwykła – 9,50zł, priorytetowa – 11zł

Informujemy, że Fundacja Tara nie zarabia na dystrybucji opasek. Przychód z opasek jest tylko kosztem produkcji i przesyłki, i podlega odpłatnej działalności statutowej.
Konto Fundacji
Fundacja Tara – schronisko dla koni
PKOBP S.A. Oddział 3 we Wrocławiu, nr konta:

koń to przyjaciel koń to przyjaciel koń to przyjaciel